All for Joomla All for Webmasters
For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Hakkımızda

1977 yılında, Otomotiv Yan Sanayi sektörünün ihtiyacı olan kaliteli ve yenilikçi ürünleri ithal etmek için kurulmuş olan Estaş Eksantrik firması, 40 yıllık teknik, tasarım ve bilgi donanımını medikal sektörüne yönlendirerek grup şirket'i olan ESTAŞ Tıbbi Mamüller, Medikal Cihazlar, Otomotiv İml. İth. İhr. ve Tic. San. A. Ş., 2014 yılında ilk etapta diafizer ve artrodezis ürün gruplarının Türkiye’de üretimlerini gerçekleştirmek hedefi ile kurulmuştur.

Kısa süre içerisinde tecrübenin vermiş olduğu dinamizm ile işletme kurularak yapmış olduğu projeler ve teknolojik yatırımlarla ulusal ve uluslararası yasal şartlara bağlı kalarak üretim altyapısı tamamlanmış, gerekli tüm belgeler alınarak firmamızın kurumsallaşması sağlanmıştır. Faaliyet gösterdiği her alanda insan sağlığına ve haklarına önem veren bir firma kültürü alt yapıya kazandırılmıştır. Müşteri memnuniyeti firmamızın temel ilkelerindendir.

Bünyesinde; Talaşlı İmalat, Yüzey İyileştirme ve Yüzey İşlemleri, Kalite Kontrol Laboratuvarı, Simülasyon Laboratuvarı, mühendislerin ve teknik personellerin çalıştığı ofisler, toplantı ve eğitim salonları bulunmaktadır.

Genç, dinamik ve tecrübeli personellerimiz ile Femural İntramedular Çiviler, Kemik Plakları, Kemik Vidaları, Kanüllü Vidalar, Torakolomber Trasnpediküler Fiksasyon Sistemi, Diafizer Protezler, Artrodezis Protezlerin tasarımlarını ve üretimleri gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Üniversite-Sanayi İşbirliği öneminin farkında olan firmamız Üniversiteler ile Öğrenci-Sanayici İşbirliği adı altında Teydeb 2241/A-B projeleri yaparak Üniversite-Sanayi ilişkilerini güçlendiriyoruz.

Estaş Ar-Ge Merkezi’nin sahip olduğu Ar-Ge ve inovasyon anlayışı ile ilerleyen firmamızda, projelerimizi Teydeb, Kosgeb, Kalkınma Ajansı kapsamında değerlendiriyoruz. Proje planlama ve yönetim aşamalarında faydalı model/patent’le know-how oluşturulmasına ve makale, bildiri, yayın olarak bilgiyi akademik hale getirmeye çalışıyoruz.

Türkiye’de yaygın olmayan hızlı prototipleme cihazı, tersine mühendislikte kullandığımız 3D Scanner ve 4 eksen optik ölçüm cihazını alt yapımıza kazandırmış bulunmaktayız. Robotik sistemler, endüstriyel robotlar ve osseointegrasyonu hızlandıracak yüzey kaplamaları (SLA, Mikro Ark, HA ve TiN) üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.