All for Joomla All for Webmasters
For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Politikalarımız

 

ESTAŞ MEDİKAL - ESTAŞ TIBBİ MAMÜLLERİ MEDİKAL CİHAZLAR OTOMOTİV İMALAT İTHALAT İHRACAT SAN.TİC.A.Ş. olarak politikamız;

Firmamızın ana amacı yüksek kalitede ve benzerlerinden üstün özellikte tıbbi cihazlar üretmek, bu cihazlar için en iyi derecede hizmet vermek, müşterilerin ihtiyaçlarının ötesinde sunumlar yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.  Çalışmamızda ilgili mevzuat ve düzenlemelerin ön planda tutulmasını sağlamak bu amacın gerçekleştirilmesi için vazgeçilmezdir.

Üretimde ileri teknoloji kullanmak ve personelin verimli çalışmasını sağlayarak fiyatlarda müşteri lehine gelişmeler elde edip şirketimizin sektördeki üst sıralardaki yerini daha da üst sıralara taşımak düşüncesi ile çalışırız.

Çalışma ortamının, koşullarının ve kalite yönetim sistemimizin sürdürülmesi, iyileşmesi için çaba sarf etmek bu konuda tatmin olmadan daha iyi koşullar oluşturma çalışmalarının devamını sağlamak bunun için eğitime her konu için her şeyden fazla önem vermek temel prensibimizdir.

Kısa ve uzun vadeli akılcı ve dürüst politikalar uygulayarak ulusal ve uluslararası Estaş Medikal’i ilgilendiren entegre yönetim sistemi konusunda gerekli yasal şartlara uyarak şirketimizin sektördeki iyi ismini ve geçmişini de dikkate alarak şirketin kararlı, ekonomik ve dinamik yapısını muhafaza etmek ve dışarıya şirketimiz adına verilen geniş güven duygusunu daha da arttırmak temel düşüncelerimizdendir.

Firmamız imalat için gerekli olan yurt içinden veya yurt dışından tedarik edilen malların tedarikçileri konusunda da imalatta gösterdiği titizliği ilke edinmiştir. Firmamız daima kaliteli malı uygun fiyatla temin eden ve standartlara göre uygun çalışan tedarikçilerle iş yapmayı ve devamlı suretle daha kaliteli tedarikçi arama ilkesini politika olarak benimsemiştir. 

Sorumluluğumuz altında piyasaya sürdüğümüz tıbbi cihazlar için bütün üretim ve kalite süreçlerinde sürekli iyileştirme temel ilkelerimiz içerisinde yer alır.

Yeni ve hızlı gelişen teknolojiye hızla ayak uydururken karlılıktan önce insan sağlığı ve memnuniyetine öncelik vermek suretiyle gelişmek ve yeni yatırımlar yapmak prensibimizdir. Piyasa içerisinde pozisyonumuzu korumak ve bu konudaki verimliliğimizi arttırmak genel politikamızdır.

 

Kalite Politikamız:

Müşterilerin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üretmek, En üst düzeyde müşteri memnuniyeti, Ürün kalitesini ve süreçleri sürekli iyileştirmek,

İSG Politikamız:

İSG Politikamız, Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır, felsefesi ile oluşmaktadır.

Çevre Politikamız:

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında ve küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmaktadır.