All for Joomla All for Webmasters
For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Üretim

ESTAŞ Tıbbi Mamüller, Medikal Cihazlar, Otomotiv İml. İth. İhr. ve Tic. San. A. Ş., Sivas Organize Sanayi Bölgesinde 2.000m2 kapalı alana sahip üretim tesisi, tecrübeli kadrosu ve en son teknolojiye sahip üretim altyapısı ile Travmatoloji, Tümör, Çene/Yüz Cerrahisi ve Spinal Cerrahi gruplarında kullanılan implantları ve el aletlerini üretmektedir.

Firma bünyesinde bulunan ve talaşlı imalatta kullanılan tezgahlar son teknolojiye uyumludur. Tecrübeli personeli ile üretimin her aşamasını takip ederek tüm verileri kontrol altına almaktadır. Firmamınız alt yapısını; gelişen teknolojiyi takip ederek, uygulamaya aldığı projeler ile artırmaktadır.

Talaşlı imalat bölümü bünyesinde bulunan 8 eksenli kayar otomat tezgahı ve diğer bilgisayar destekli imalat tezgahlarında karmaşık geometrilerdeki yapıya sahip olan ürünleri ve 1-150mm çap, 5-560mm uzunluklardaki parçaları 4-6µm hassasiyette işleme kabiliyetine sahiptir. Yüzey iyileştirme bölümü; 50-100 ve 1000-1400 mesh aralığında yüzey kumlama ile pürüzlendirme işlemleri, yüzey işlemleri bölümünde Tip 1 ve Tip 2 Ti-anodizasyonu yapabilmektedir. Kalite kontrol laboratuvarında 0,1µm hassasiyetinde kontrol yapabilmektedir. Sonlu elemanlar yöntemi ile statik ve dinamik analizler yapabilmekteyiz. TS EN ISO 13485 ve CE standartlarında üretilen tüm ürünler paketlenmekte ve stoklanmaktadır.